CO JE PATREON?

Patreon je především druh sponzorství. Je to místo, kde můžete podpořit své oblíbené tvůrce, kreativce, hudebníky, youtubery, kteří se snaží tvořit ten nejlepší obsah co umí a Patreon jim umožňuje “přetavit” částečně volnočasovou aktivitu ve finance na další činnost nebo lepší obsah, techniku, vybavení, atd.

 

PROČ JSEM SI ZALOŽIL PATREON?

Asi není tajemstvím, že dtpko.cz není žádná firma složená více lidmi, ale moje volnočasová aktivita a můj osobní projekt. Zvažoval jsem jestli má PATREON smysl nebo ne a nakonec jsem se rozhodl, že mi Patreon tak jak jsem ho aktuálně nastavil smysl dává a až časem se ukáže jestli to, co PATREON nabízí funguje hlavně i pro vás a vytváří lepší, zajímavější a kvalitnější obsah. www.patreon.com/dtpko

 

PROČ SE STÁT PATRONEM?
  • Jako Patroni (sponzoři) budete mít určité výhody, které ostatní nemají
  • Měl by se vám určitě líbit obsah toho co dělám na stránkách dtpko.cz a na kanálu dtpko Youtube.
  • Získáte určité odměny (bonusy), kterých bude časem přibývat
  • Vaše finance přinesou časem lepší obsah, více tutoriálů, soutěže, ceny atd.

 

PŘÍKLAD PATRONSTVÍ

Když se stanete Patronem, (tak, že si koupíte některou z nabídek uvedených na PATREONU) pomůžete mi finanční částkou například se základním členstvím 1$/měsíc, což je asi nejběžnější PATRONSTVÍ v hodnotě cca 22 Kč (+DPH). Získáte určité výhody navíc a hlavně vyjdete z anonymního světa internetu na světlo jako PATRON projektu dtpko.cz, kterému poděkuji v každém videu a na stránkách dtpko.cz. (pokud budete chtít zůstat anonymní není problém)

!!!!! Ohledně placení INFO: První platba se vždy strhne v den kdy se stanete PATRONEM (ať je to 1. nebo 30. den v měsíci) jako první poplatek za odemčení a zpřístupnění obsahu. Další platby už se pak normálně strhávají vždy k prvnímu dni každého kalendářního měsíce za členství (sponzorství) na následující měsíc. INFO Ohledně placení !!!!!  

Pokud bude časem PATRONŮ třeba 1000 (pěkná představa :-), mohl bych se začít tomuto kanálu a celému projektu dtpko.cz věnovat konečně na 100 %. Byl by to můj sen, ale bez záruky měsíční podpory od Patronů bude od mého snu k realizaci stále hodně daleko.

 

Pomohl vám některý článek, tutoriál nebo mail? pokud ano, staňte se Patronem
a podporujte mě na projektu dtpko.cz. 🖌️

Stát se PATRONEM

 


 
www.patreon.com/dtpko
Případné dotazy k  PATREONU prosím na e-mail: patreon@dtpko.cz