INDIVIDUÁLNÍ ON-LINE KURZY

Jmenuji se Pavel Günther a mé veřejné tutoriály na Youtube kanálu dtpko.cz už delší dobu pomáhají s Adobe Photoshop i Adobe Indesign. Na této stránce vám ještě nabízím speciální individuální kurzy ONLINE. A když myslím ONLINE, tak opravdu v reálném čase. Na jedné straně jsem já a na druhé straně můžete být vy. Neuvidíme se, to není potřeba, ale budeme spolu sdílet stejnou obrazovku ať jste kdekoli na světě. Výhodou tohoto kurzu je, že se mě můžete ihned zeptat, když nebudete něčemu rozumět. Můžeme zastavit, zpomalit, cokoli zopakovat. A to vše v čase, který bude vyhovovat hlavně vám.


Rychlokurzy 60-120 minut

Rychlokurzy jsou zaměřené na konkrétní téma a patří mezi velmi oblíbené kurzy. Za 60-120 minut se naučíte například lépe retušovat, efektivněji upravovat fotografie, stavět dokumenty v Indesignu, nebo třeba zjistíte několik užitečných triků.

On-line kurzy

Základní úpravy fotografie

799

Délka kurzu 120 minut.

Adobe Photoshop – Základní úpravy fotografie (nejen pro začínající fotografy) OBSAHUJE
On-line kurzy

Maskování a retuše

799

Délka kurzu 120 minut.

Adobe Photoshop – Maskování a retuše (pro pokročilé uživatele Adobe Photoshop) OBSAHUJE
On-line kurzy

Retuš starých fotografií

399

Délka kurzu 60 minut.

Adobe Photoshop – Retuš starých fotografií (pro mírně pokročilé uživatele Adobe Photoshop) OBSAHUJE
On-line kurzy

Od inzerce po časopis

799

Délka kurzu 120 minut.

Adobe Indesign – Od inzerce po časopis (pro pokročilé uživatele Adobe Indesign) OBSAHUJE

Srozumitelné základy za 180 minut

Základy jsou asi nejdůležitějším vstupem do jakéhokoli programu. Tři hodiny jsou málo na kompletní znalosti jakéhokoli programu, ale je to celkem dost na vysvětlení srozumitelných základů a přípravě na nějaký další, pokročilejší kurz, nebo individuální výuku.

On-line kurzy

Adobe Indesign – Srozumitelné základy

1199

Délka kurzu 180 minut.

Adobe Indesign – Srozumitelné základy. Možné rozložit na dvě 1,5 h části. OBSAHUJE
On-line kurzy

Adobe Photoshop – Srozumitelné základy

1199

Délka kurzu 180 minut.

Adobe Photoshop – Srozumitelné základy. Možné rozložit na 1,5 h části. OBSAHUJE

Individuální hodiny

Individuální hodiny můžete využít pro vámi navržené téma výuky, nebo pro konzultace jakýchkoli úprav v Adobe Photoshop, nebo Adobe Indesign.

Patroni dtpko.cz mají slevu na každou individuální hodinu výuky Adobe Photoshop nebo Adobe Indesign 10 % (platí pouze pro MEDIUM, VIP a ONLINE 20").

Děkuji Pavle za super vysvětlení detailů k workflow frekvenční separace. Ačkoliv jsem měl již nakoukáno X youtube videí, teprve až po naší 20ti minutovce jsem byl opravdu schopen tuto techniku použít tak aby se mi výsledek líbil. Těch 20 minut je sice hodně krátký čas, ale využili jsme ho na 100 procent.

David Teřl (PATREON – ONLINE 20")


JAK PROBÍHÁ VÝUKA

Výuka probíhá přes program TeamViewer, který je volně dostupný ke stažení a stačí si tento program pouze stáhnout a spustit (není třeba složitě instalovat). Nejsou to tedy klasické kurzy, kdy zasednete do učebny, nebo si po zaplacení stáhnete tutoriály na počítač. Jsou to kurzy, kdy jsme oba ONLINE, hovoříme spolu a já na sdílené obrazovce vašeho, nebo mého počítače ukazuji Photoshop, nebo Indesign a učim vás nové věci u vás doma nebo v kanceláři a na počítači, na který jste dobře zvyklí.

Je to skvěle interaktivní, protože vy si to ihned vyzkoušíte a já vás mohu opravit, nasměrovat, upřesnit. Kdykoli zastavíme, zpomalíme, vysvětlíme nepochopené, zopakujeme cokoli 2x. Oba jsme u svých počítačů, ale sdílíme spolu stejnou obrazovku.

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

Počítač připojený na internet, vlastní originální program (nebo mnou nainstalovaný), sluchátka nebo reproduktory a mikrofon. (Pokud nemáte mikrofon, pro hlasovou komunikaci lze použít mobilní telefon, kde využijeme zdarma moje mobilní propojení). Pro kurz je ideální rozlišení FULL HD, ale kurz zvládneme i s menším rozlišením třeba vašeho notebooku.

Skvěle interaktivní

Sdílíme obrazovku

Nejasnosti zopakujeme

Přizpůsobím tempo

ONLINE kurzy nestárnou!

JAK STÁHNOUT TEAMVIEWER

TeamViewer stáhnete zde kliknutím na tlačítko „Stáhnout TeamViewer“. Stažený soubor již pouze spustíte, zaškrtnete volbu „Pouze spustit“ a kliknete na „Accept – run“. Program vygeneruje ID číslo a heslo, které mi později sdělíte na propojení našich počítačů.
Spojení TeamViewer je bezpečné a používá ho přes milion uživatelů po celém světě. Heslo k připojení nesdělujte osobám, kterým nedůvěřujete. Pokud máte zájem o kurz, ale nechcete z jakéhokoli důvodu používat program TeamViewer, napište mi to při objednání do zprávy a najdeme nějaké ideální řešení.

PODROBNOSTI ON-LINE KURZU

Po odeslání objednávky a po jejím zaplacení může začít ON-LINE výuka. Volné termíny a čas výuky je na individuální domluvě. Výuka probíhá na originálně zakoupených a nainstalovaných programech.

Pro kurzy Adobe Photoshop nabízím možnost využít mého originál programu, který pro probíhající kurz nainstaluji distančně na vašem počítači. Pokud máte program zakoupený, ale nemáte ho například nainstalovaný, nebo chcete z jakéhokoli důvodu pro kurz využít můj program, uveďte prosím v podrobnostech u objednávky zájem o doinstalování Programu pro kurz. K tomuto kurzu je účtována cena +300 Kč za instalaci progamu.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY?

V čem je výhoda kurzu ONLINE dtpko.cz?
Výhoda kurzu dtpko.cz ONLINE je v okamžité komunikaci mě (jako vyučujícího) a vás jako posluchače kurzu. V reálném čase řešíme dotazy, ukazujeme probírané téma, které si pod dohledem vyučujícího můžete ihned vyzkoušet. Vše probíhá na sdílené obrazovce, kterou vidíme oba a opouštíme téma až když je opravdu pochopeno. Kurzy nestárnou, protože jsou neustále aktuální včetně programů, na kterých jsou předváděny.


Jaká je kvalita těchto kurzů ONLINE a jak probíhá?
Kvalita přenosu tohoto kurzu je nastavená na HD kvalitu. A probíhá v programu TeamViewer (popsáno výše).


Nemám zkušenosti s ONLINE přenosem, vadí to pro kurz?
Online přenos je absolutně v mojí režii jako vyučujícího. Jediné co potřebujete mít, je zaplacený kurz, nainstalovaný originální program Adobe Photoshop nebo Adobe Indesign a program TeamViewer (popis instalace popsán výše). Po objednání a zaplacení kurzu mi sdělíte ID číslo, které tento program viditelně zobrazuje. Pak už na vás čeká při kurzu maximálně nějaké to odkliknutí (odsouhlasení) propojení našich počítačů.


1
    1
    dtpko.cz – Košík
    30 minut individuální výuky (TeamViewer)
    1 X 299,00  = 299,00