CO JE PATREON?

Patreon je www.stránka (služba), která umožňuje snadným a bezpečným způsobem dlouhodobější podporu tutoriálů dtpko.cz. Jde o variantu sponzorství a bonusového obsahu pro vás. Je to místo, kde si snadno zvolíte způsob podpory za určité výhody navíc, které ostatní nemají. Díky vám a Patreonu mohu za svojí volnočasovou aktivitu postupně získat určité finance a věnovat se celému projektu daleko více, než by bylo časově i finančně možné.

 

PROČ JSEM SI ZALOŽIL PATREON?

Asi není tajemstvím, že dtpko.cz není žádná firma tvořena více lidmi, ale moje volnočasová aktivita a můj osobní projekt. Zvažoval jsem jestli má PATREON smysl nebo ne a nakonec jsem se rozhodl, že mi Patreon tak jak jsem ho aktuálně nastavil smysl dává. Až časem se ukáže jestli to, co PATREON nabízí funguje hlavně i pro vás a vytváří lepší, zajímavější a kvalitnější obsah. www.patreon.com/dtpko

 

 

JAK SE STÁT PATRONEM?

Patronem se stanete velmi jednoduše. Půjdete na stránku www.patreon.com/dtpko a vyberete si jedno ze sponzorských členství dtpko.cz. Kliknutím na tlačítko “JOIN” zvolíte konkrétní nabídku a proklikáte se dále přes základní vyplnění údajů.
V posledním kroku budete vyzváni k zaplacení (přes platební kartu, nebo přes PAYPAL) prvního vstupního poplatku patronství. Jak se připojit na PATREON se můžete podívat ve videu nad tímto odstavcem. Pokud byste narazili na problém, který vám zabránil stát se PATRONEM napište mi na e-mail: patreon@dtpko.cz

 

PROČ SE STÁT PATRONEM?
  • Jako Patroni (sponzoři) budete mít určité výhody, které ostatní nemají.
  • Protože vám například pomáhá, nebo se vám líbí obsah stránek dtpko.cz a kanálu dtpko Youtube a hledáte možnost, jak tento projekt finančně podpořit..
  • Chcete získát určité bonusy (například zdroje k tutoriálům), kterých bude časem přibývat.

 

PŘÍKLAD PATRONSTVÍ

Když se stanete Patronem, (tak, že si koupíte některou z nabídek uvedených na PATREONU ZDE) podpoříte mě finanční částkou 2$/měsíc (za členství MEDIUM), což je asi aktuálně nejvýhodnější PATRONSTVÍ v hodnotě cca 45 Kč (+DPH).
Získáte určité výhody navíc, jako je například přístup ke zdrojovým fotografiím a PSD souborům k oblíbeným tutoriálům z Youtube kanálu dtpko.cz (Dostupné pouze u videí, kde je v popisku kromě odkazu na PATREON také link na zdrojová data k tutoriálu) a hlavně vyjdete z anonymního světa internetu na světlo jako PATRON projektu dtpko.cz, kterému poděkuji na konci každého videa i na stránkách dtpko.cz. (pokud budete chtít zůstat anonymní není problém jméno nezveřeňovat)

Pokud bude časem PATRONŮ třeba 1000 (pěkná představa :-), mohl bych se začít tomuto kanálu a celému projektu dtpko.cz věnovat konečně na 100 %. Byl by to můj sen, ale bez záruky měsíční podpory od Patronů bude od mého snu k realizaci stále hodně daleko.

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY?

Je PATREON bezpečný pro platby?
Ano PATREON je světově známá platforma s maximálním zabezpečením, takže se nemusíte obávat zadat osobní údaje včetně například platební karty do tohoto systému.

Proč se k částce PATRONSTVÍ chce připočítat nějaká částka navíc?
Částka se navýšila o DPH, které není v původní částce PATRONSTVÍ připočteno. Tzn. například k základní ceně 2$ za měsíční PATRONSTVÍ se připočte 0,42 USD, celkem bude odečteno 2,42 USD (přibližně 55 Kč) Aktualizace 1. 9. 2020. Nyní se tato částka zobrazuje již včetně DPH u všech členství dtpko.cz na PATREONU.

Jak je to s odečítáním PATREON poplatků z mojí platební karty?
PATREON dtpko.cz obsahuje zamčený obsah a jakmile se stanete PATRONEM celý obsah se vám zpřístupní (neplatí pro členství BASIC). Systém je nastaven tak, že jakmile se stanete PATRONEM, je vám odečtena první platba za zpřístupnění zamčeného obsahu. Tato částka se strhne v den kdy se stanete PATRONEM bez rozdílu, zda-li se jedná o 1. nebo 30. den v měsíci. Další platby už se pak normálně strhávají vždy k prvnímu dni každého kalendářního měsíce za členství (sponzorství) na následující měsíc. Tzn. první měsíc je PATRONSTVÍ včetně vstupního členství a další měsíce je normálně strhávaná měsíční částka + DPH.

Mohu PATRONSTVÍ kdykoli zrušit?
Ano tak jako jakékoli členství i PATRONSTVÍ můžete kdykoli zrušit a neplynou z toho žádné další závazky, nebo finanční náklady.

 

Pomohl vám některý článek, tutoriál nebo mail? pokud ano, staňte se Patronem
a podporujte mě na projektu dtpko.cz. 🖌️

Stát se PATRONEM

 

www.patreon.com/dtpko
Pokud se chcete stát PATRONEM, ale máte ještě nějakou nejasnost nebo dotaz,
neváhejte mě kontaktovat na na e-mail: patreon@dtpko.cz

 

🖤 PATRONI dtpko.cz 

Jan Souček, Holdruk, Jana Borovková, Ivan Gavenda, Vladimír Fajdek, Tomáš Mikl, Tomáš Blažek, Kristyna Josefine, Dominik Jedlička, Pavel Gráf, David Jonáš, Jiří Čáp, Martin Chroby Ketner, Jaroslav Svoboda, Martin Tomšej, Matúš Bohunický, Jozef Privrel, Jan Pfluger, Dárius Renner, Katka Bartoňová, Petr, Martin Václavík, Pavel Šramhauser, Ondřej Soukup, Libor Černohorský, Lukyn, Monika, Matěj Weber, Eliška Havlíková, Jan Kůs, Daniel, Viliam Mathé, Beky, Martin Zahora, David Vít, Anton Lipták, Al s, Karla Peldová, Petr Smékal, Radek Kupka, Pavel Tocháček, Marek Bucko, CJ, Iveta Ratislavová, Michal Czeto, Marek Buřval, Norbert Lövinger, Peter Madzik, Jarda, #světjekolem, Jirmek, Branislav Hankovský, Emil Štefanka, David Turek, Ivo Veselý, Pavel Vyskočil, Miamis, Balši, Martin Šlais, Sabina, David Časar, Macela Merci, Petr Bělošický.

 

Ukázky tutoriálů PATREON

 

Livestream retuše (51 minut)

 

Tutoriál reklamní retuše pleti (36 minut)

 

Tutoriál Retuš pleti pomocí frekvenční separace (13 minut)

 

Přesné sladění tónu pleťové barvy (7 minut)