Photoshop – Rychlá retuš obličeje
7.9.2016
Photoshop – Rychlý způsob čištění ploch a povrchů ve fotografii
16.9.2016
Ukázat vše

Photoshop – Rychlé vymazání a přesun objektu spojeného s pozadím

Vyretušovat objekt z pozadí patří mezi nejčastější postupy ve Photoshopu. Technik jak to udělat, je určitě několik. Dnes si ukážeme jeden z nejrychlejších nástrojů na odmazaní a přesun objektu na pozadí.

 

– reklama Google Adsense –


Cílem našeho serveru je ukázat vám techniky, které celkově zkrátí, usnadní a zefektivní práci v programech Adobe. Dnes přicházíme s videotutoriálem který vám ukáže, jak si rychle poradit s odmazáním objektu na pozadí ve Photoshopu, a to vše v čase několika vteřin.

Retušovat objekt na pozadí, které je členité, je někdy pěkná dřina. Proto možná oceníte nástroje, které jsme použili v dnešním videotutoriálu na rychlou retuš objektu na pozadí.Kromě kompletního odmazání objektu za pár vteřin, se naučíte i rychlé přesunutí na jiné místo. Ve videu se dozvíte více o technikách nástrojů “přesun podle obsahu” a bodový retušovací štětec.

Opět v tomto článku nebudeme psát více a doporučujeme shlédnout naše video s podrobným komentářem.

 
– reklama Google Adsense –dtpko.cz
dtpko.cz
Snahou portálu dtpko.cz je vytvářet takový obsah, který není jen odborný. Snažím se zde publikovat články i pro pobavení a inspiraci. Portál dtpko.cz byl založen roku 2013. redakce@dtpko.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *