Fotoseriál Zbyňka Ševčíka – Jak na expozici
9.8.2012
Objektiv – oko fotoaparátu – díl první
27.8.2012
Ukázat vše

Output Factory – Skvělý pomocník pro exportování vícestánkových dokumentů

Dnes vám přinášíme tip na placený zásuvný modul od firmy Zevrix. Jedná se o prográmek umožňující automatizovaný tisk, export dokumentů do různých formátů a celkové usnadnění při výrobě tiskových dat.

– reklama Google Adsense –


Output Factory je dokonalým řešením pro automatizaci InDesignu na výstupní úkoly – ať už potřebujete poslat stovky dokumentů, nebo jen jeden. Pouhým kliknutím tlačítka můžete aktivovat dávkový tisk, vrstvy verzí, automatické kontroly před výstupem, nebo soubor poslat na FTP a mnohem více! Stačí vybrat soubory InDesignu, nastavit parametry a output factory udělá zbytek za vás.

 

Co všechno Output factory ještě umožňuje?
Například výstup více dokumentů na pozadí, při současném zachování práce v programech (podporuje multitasking). Export jednotlivých stránek dokumentu v  různých formátech  PDF, PostScript, JPG, EPS, Flash IDML a EPUB.  Určitě oceníte možnost uložení jednotlivých profilů a nastavení pro výstup. Jednotlivým souborům indesignu čekajícím “ve frontě” můžete přiřadit jiný výstupní formát. Podporuje též variabilní názvy a možnost zapnutí, nebo vypnutí vrstvy indesignového dokumentu.
Jaké existují verze a kolik stojí?

Output factory pořídíte ve verzi full ($169.95) a nebo light ($119.95). Rozdíl ve verzi light je v tom, že tato verze umožňuje export pouze do formátů PDF a PostScript. Plná verze umožňuje 10 výstupních formátů.

 


Požadavky na systém
Adobe InDesign CS3-CS6, Mac OS X 10,5 do 10,8 procesory Intel Mac.

Zakoupíte na stránkách zevrix.com 

 


-PaGun-

 

 
– reklama Google Adsense –dtpko.cz
dtpko.cz
Snahou portálu dtpko.cz je vytvářet takový obsah, který není jen odborný. Snažím se zde publikovat články i pro pobavení a inspiraci. Portál dtpko.cz byl založen roku 2013. redakce@dtpko.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *